Święto miłości, dzień zakochanych a może po prostu Walentynki to dzień, który skupia się na miłości. Warto ten dzień potraktować jako okazję do docenienia nie tyko drugiej połówki, ale też innych osób, które są w Twoim życiu ważne. Nie zapomnij aby im o tym powiedzieć a jeśli poszukujesz sposobu na romantyczny i wzruszający prezent to koniecznie sprawdź nasze pomysły. Postaw na personalizowane upominki, które powstaną wyłącznie z myślą o ukochanych osobach. Na pewno sprawią im zatem wiele radości.

1. Prezent do Waszej sypialni

To pomysł na prezent dla dwojga. Jeśli mieszkacie razem to z pewnością za Wami jest już wiele pięknych chwil. Przejrzyj swój telefon i wybierz jedno z Waszych wspólnych, ulubionych zdjęć. Wejdź na naszą stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć zamień je w fotoobraz na szkle. Razem wybierzcie miejsce w sypialni i powieście fotoobraz. W ten sposób nie dość, że odmienicie wygląd Waszej sypialni to oboje zyskacie piękną i sentymentalną pamiątkę na lata, która będzie przypominać Wam o łączącym Was uczuciu. Fotoobrazy na szkle są wykonywane na hartowanej szybie a zdjęcia nadrukowywane od wewnątrz za pomocą najnowocześniejszej technologii UV. W ten sposób gotowy fotoobraz sprawia wrażenie jakby zdjęcie było wyświetlane na szklanym ekranie. To bardzo designerski prezent, który nada osobistego charakteru każdej sypialni i miło zaskoczy Twoją drugą połówkę.

2. Prezent na początek związku

Pierwsze chwile znajomości obfitują w ekscytację, motylki w brzuchu ale i w wiele niedomówień. Dlatego gdy zbliżają się Walentynki, w Twojej głowie może pojawić się pytanie o to, jaki prezent wybrać? Czy jesteśmy już na tym etapie związku, by wręczać sobie prezenty z okazji Walentynek? A co jeśli tylko ja wręczę prezent lub co gorsza nie będę mieć nic a prezent otrzymam? Jeśli nurtują Cię takie pytania, w tej sytuacji idealnym, niezobowiązującym i uroczym prezentem jest fotoobraz na płótnie ze zdjęcia. To niedrogi upominek i jest idealny dzięki temu, że może powstać z wybranego przez Ciebie zdjęcia. Wręczając taki prezent, wspólnym zdjęciem podkreślisz, że łączą Was fajne chwile, warte zatrzymania ich na dłużej.

3. Romantyczna sesja zdjęciowa

Wspólna sesja zdjęciowa to idealny prezent dla ukochanej z okazji Walentynek. Zdjęcia to zawsze świetna pamiątka, do której można wracać wiele razy i cieszyć się uchwyconymi momentami. Róże czy czekoladki to świetny prezent, ale taki prezent można wręczyć każdemu. Sesja zdjęciowa to zdecydowanie personalizowana opcja. Nie dość, że możecie się świetnie bawić podczas robienia zdjęć to również zyskujecie piękne, wspólne zdjęcia. Zwieńczeniem całego prezentu może być późniejsza zamiana jednego albo kilku z nich w fotoobraz na płótnie. W ten sposób ulubione zdjęcia nie skryją się w komputerowym folderze, a będą cieszyć Wasze oczy każdego dnia.

4. Wieczór z kolacją i wspomnieniami

Walentynki to świetna okazja na spotkanie w nieco innym klimacie niż zazwyczaj. Romantyczna kolacja w restauracji lub w domu to świetny pomysł dla par zarówno na początku związku jaki i tych z długim stażem. Zarezerwuj stolik w Waszej ulubionej restauracji lub przyrządź swoje popisowe danie i spędźcie razem walentynkowy wieczór przy pysznym jedzeniu. To zdecydowanie przepis na udaną randkę, w końcu jak głosi słynne, stare porzekadło „przez żołądek do serca”. Atrakcją wieczoru może być wspólne wspominanie ważnych dla Waszego związku chwil. Zapal świece, przygaś światło i powróćcie razem do Waszych ulubionych wspomnień. Następnie zaskocz swoją drugą połówkę fotoobrazem na szkle, upamiętniającym jedną ze wspominanych chwil. Przekonaj się, że dzięki takiej niespodziance, ten wieczór pozostanie na zawsze w pamięci ukochanej przez Ciebie osoby. Fotoobraz na szkle z Twojego zdjęcia będzie jej przypominać o tej chwili ale również o cudownym, wspólnym, walentynkowym wieczorze.

5. Doceń osoby bliskie Twojemu sercu

Nie jesteś w związku i myślisz, że Walentynki to nie jest święto dla Ciebie? Spróbuj spojrzeć na nie z nieco innej strony. Popatrz na Walentynki jak na święto miłości a nie związków. To idealna okazja żeby docenić te osoby, które kochasz i które są ważne w Twoim życiu. W ten dzień zadzwoń do wszystkich tych, którym chcesz powiedzieć Kocham Cię i im to powiedz. Zobaczysz, że tak z pozoru prosta rzecz wywoła uśmiech na wielu twarzach. Jeśli masz takie osoby, którym chcesz wyrazić miłość w szczególny sposób, zajrzyj do swojego komputera i telefonu, wybierz Wasze wspólne zdjęcia i zamień je w naszym sklepie w fotoobrazy w ramie za pomocą kilku kliknięć. Zobaczysz, że w ten sposób zrobisz sentymentalną niespodziankę ukochanym osobom, która zostanie z nimi na długi czas.

 

W tym roku postaw na fotoobrazy z własnych zdjęć jako prezenty z okazji Walentynek. Przekonaj się jak w prosty sposób możesz sprawić radość osobom bliskim Twojemu sercu. To bardzo uniwersalny prezent, który sprawdzi się nie tylko jako prezent dla par. Będzie idealny dla wszystkich osób, które darzysz wyjątkowym uczuciem. Wybierz zdjęcia, wgraj je za pomocą kreatora na naszej stronie internetowej a prezenty zrobią się same. Prawda, że proste? Do dzieła!