Czy z wypiekami na twarzy wspominasz wspólnie spędzone wraz z dziadkami chwile? W takim razie, z pewnością pragniesz celebrować wraz z nimi zbliżające się święto Babci i Dziadka. Nic nie zastąpi wspólnie spędzonego wraz z nimi czasu i rozmowy jednak najczęściej pragniemy również z tej okazji wręczyć im prezent. W tym artykule podpowiemy Ci co naszym zdaniem sprawi dziadkom radość i sprawi, że będą wspominać te dni z sentymentem.

1. Zaangażuj swoje dzieci w przygotowanie prezentu

Może Twoje maluchy uwielbiają rysowanie, malowanie i wszelkie artystyczne aktywności? Stwórzcie wspólnie rysunki dla babci i dziadka. Dobra zabawa i rodzinnie spędzony czas to dodatkowy plus tego pomysłu na prezent. Następnie zeskanuj rysunki i wybierz wspólne zdjęcie dzieci i dziadków. Wystarczy już tylko, że wejdziesz na naszą stronę internetową i zaprojektujesz poziomy fotoobraz na płótnie, wrzucając do kreatora zdjęcia z dziadkami i skany rysunków. Rozmieść je na obszarze roboczym według swojej wizji (możesz też dodać napisy takie jak, np. „Kochanym dziadkom”) i gotowe. Elegancki, solidny i świetnej jakości prezent, który wywoła wzruszenie w sercach dziadków gwarantowany.

2. Wspólne zdjęcie w formie fotoobrazu na szkle

Kolejna propozycja to klasyczny pomysł na prezent, elegancką pamiątkę, która będzie przypominać dziadkom wspólnie spędzone momenty przez lata. Mowa tu o fotoobrazie ze zdjęć na szkle. Wybierz jedno lub kilka zdjęć, na których jesteście razem, wejdź na naszą stronę internetową i wybierz pionowy, poziomy, kwadratowy lub panoramiczny obraz na szkle z Twojego zdjęcia. Wgraj jedno lub stwórz kolarz z kilku zdjęć w naszym kreatorze. Możesz też w prosty sposób dodać tekst i stworzyć piękny, sentymentalny i personalizowany prezent w formie zdjęć na szkle dla swoich ukochanych dziadków. Gwarantujemy, że odwiedzając babcię i dziadka i wręczając im taki prezent, wywołasz u nich łzy wzruszenia i zachwyt.

3. Wspólna sesja zdjęciowa

W obecnych czasach nawet aparaty w telefonie robią wysokiej jakości zdjęcia. Dzień babci i dziadka to idealna okazja aby wykorzystać swój telefon do zrobienia pamiątkowych zdjęć ze wspólnego spotkania. Złóż wizytę swoim dziadkom, spędźcie razem czas, zróbcie sobie wspólne zdjęcia a na pamiątkę tego dnia zamień je w fotoobraz w ramie. Sprawisz babci i dziadkowi miłą niespodziankę gdy wręczysz im wasze wspólne zdjęcie, zrobione podczas dnia dziadków, w formie obrazu w ramie.

 

Dziadkowie to najczęściej jedne z najważniejszych osób w naszym dzieciństwie. Teraz z radością możemy obserwować jak ta relacja rozwija się u naszych dzieci. Dzień Babci i Dziadka to jedna z tych okazji, które możemy wykorzystać by wspierać te relacje. Zadbajmy o to aby prezenty na dzień Babci i Dziadka były wyjątkowe, z myślą tylko o dziadkach. Personalizowane obrazy, wykonane ze zdjęć to prezent, który spodoba się każdemu i będzie piękną pamiątką przez lata.