6 grudnia zbliża się wielkimi krokami, a każdy z nas wie, co to za wyjątkowy dzień. W tym dniu Mikołaj wsiada na swoje sanie, wypełnione prezentami, odwiedza grzeczne dzieci i wręcza im podarki. To ten czas, kiedy i dorośli mogą odkryć w sobie wewnętrzne dziecko i z radością obdarzyć je prezentami. Chcąc zamienić się w Mikołaja i sprawić przyjemność dzieciom oraz dorosłym, którzy są nam bliscy, zastanawiamy się jakie prezenty wybrać. W tym artykule przedstawimy nasze pomysły na prezenty, które z pewnością wywołają miłe zaskoczenie i uśmiech na twarzach obdarowywanych osób.

1. Prezent dla małego dziecka

Jeśli przytłaczają Cię wszechobecne zabawki, zamiast kupować ich więcej, świetnym pomysłem na mikołajkowy prezent dla Twojego dziecka będzie mała metamorfoza jego pokoju. Nawet małe zmiany mogą sprawić, że pokój Twojego dziecka zyska zupełnie nowe, ciekawsze oblicze. Gdy 6 grudnia pociecha uda się do żłobka czy przedszkola, wykorzystaj ten czas by wprowadzać swój plan w życie. Zacznij od przemyślenia czy przypadkiem meble nie mogłyby stanąć w innej kompozycji? A może dodanie kolorowego, puchatego dywanu to doskonały pomysł? Z pewnością stanie się on komfortowym miejscem dla najróżniejszych, dziecięcych zabaw. Nie zapomnij też o dodatkach. Przekonaj się jak dużą różnicę robi powieszenie na ścianach fotoobrazów z naszej kolekcji dziecięcej. Dla chłopca koniecznie wybierz te z kolekcji Mały Kosmonauta lub Leśne Zwierzątka a dla dziewczynki polecamy zajrzeć do kolekcji Mała Baletnica lub wspomniane wcześniej Leśne Zwierzątka. Gdy Twoje dziecko zajrzy ponownie do swojego pokoju, okaże się, że mikołajowe elfy postanowiły je zaskoczyć nową aranżacją. Efekt w postaci radości i uśmiechu od ucha do ucha gwarantowany. Czy podoba Ci się ten niecodzienny pomysł na mikołajkowy prezent dla małego dziecka? My jesteśmy zachwyceni i podekscytowani.

2. Prezent dla starszego dziecka

Myśląc o tym jaki prezent sprawić swojemu starszakowi, warto zacząć rozmyślania od ustalenia co dziecko najbardziej lubi. Często jest to bardzo proste zadanie, gdyż dzieci w wieku szkolnym dosłownie otaczają się swoimi pasjami. My również w młodzieńczych czasach wieszaliśmy na ścianach pokoi plakaty swoich idoli. Warto powrócić myślami do tych chwil i radości, jaką sprawiały nam ulubione plakaty czy rzeczy związane z naszymi zainteresowaniami. Dlatego naszym pomysłem na prezent dla starszego dziecka jest fotoobraz na płótnie ze zdjęcia z jego ulubionym motywem. Może to być fotoobraz z ulubionym piłkarzem dla fana piłki nożnej a może fotoobraz z popisowym rysunkiem dla młodej artystki? A może Twoje dziecko bardzo lubi robić sobie zdjęcia? Ma wiele folderów z różnymi sesjami zdjęciowymi i kolekcjonuje kolejne? To świetna okazja aby jedno z nich zamienić w wysokiej jakości fotoobraz, który zawiśnie w pokoju. Pamiętaj aby zdjęcia, które zamienisz w fotoobrazy pochodziły z legalnego źródła. Wystarczy pobrać je z bazy zdjęć stockowych. Niektóre są udostępniane zupełnie za darmo a za niektóre będzie trzeba zapłacić niewielką kwotę. Taki personalizowany prezent da dziecku poczucie, że Mikołaj bardzo dobrze je zna i stworzył prezent z myślą wyłącznie o nim.

3. Prezent dla rodziców

Dzieci dorastają i z czasem dowiadują się kto tak naprawdę był Mikołajem i stał za wszystkimi niespodziankami znajdowanymi pod poduszką w dniu 6 grudnia. Często stając się samodzielnymi, pragną dołączyć do tej pięknej tradycji i również sprawić niespodziankę swoim rodzicom. Może właśnie studiujesz lub pracujesz w innym mieście, a może masz już swoją rodzinę i nie widujesz się z rodzicami już tak często jak kiedyś? Mamy dla Ciebie pomysł na prezent, który wzruszy Twoich rodziców i sprawi, że poczują się jakby byli blisko Ciebie każdego dnia. Przeglądnij swoje galerie zdjęć i wybierz estetyczne zdjęcie, na którym jesteście wszyscy razem. Za pomocą naszego kreatora, stwórz w kilka chwil projekt fotoobrazu na płótnie i złóż zamówienie a my resztę pracy wykonamy za Ciebie. Tobie pozostaje tylko zaczekać aż kurier dostarczy przesyłkę i możesz udać się na mikołajkowe odwiedziny do ukochanych rodziców. Wysokiej jakości fotoobraz na płótnie to sentymentalny prezent, który będzie cieszył Twoich rodziców przez lata.

4. Prezent dla drugiej połówki

Zwłaszcza na początku związku fascynacja i tęsknota za ukochaną osobą jest tak wielka, że najchętniej przebywalibyśmy ze sobą przez cały czas. Nic więc dziwnego w tym iż na nadchodzące mikołajki, chcesz zaskoczyć drugą połówkę miłym prezentem. Mamy ciekawy pomysł na to jak z pomocą prezentu skrócić dzielący Was dystans, byście czuli swoją bliskość niemal przez cały czas. Zdjęcia to fantastyczny wynalazek, dzięki któremu możemy mieć przed oczami ukochane osoby, zwłaszcza gdy dopadnie nas chwila tęsknoty. Możemy wówczas zerknąć na zdjęcie i mieć przed oczami twarz ukochanej/ego. My proponujemy pójść o krok dalej. Zdjęcia wyjątkowych dla nas osób zasługują na to by przybrać wyjątkową formę, np. zdjęcia zaklętego w szkle. Spraw ukochanej osobie romantyczny prezent na te mikołajki i wręcz jej wasze wspólne zdjęcie w formie fotoobrazu na szkle. Zobaczysz, że to będzie prezentowy strzał w 10!

Wręczanie prezentów to wielka radość dla obdarowywanego a z pewnością jeszcze większa dla tego, kto te prezenty sprawia. Stań się Mikołajem i spraw bliskim ci osobom wiele radości, wręczając im personalizowane prezenty. Stwórz fotoobrazy ze zdjęć z myślą o tych, którym chcesz wręczyć prezenty a gwarantujemy, że będą one bardzo udane. Zaprojektuj swoje prezenty w Gallarcie już teraz, do 6 grudnia zostało coraz mniej czasu.