Dzień bez aparatu to dzień stracony. Czy to twoje motto? Na spacerze nie tracisz czasu a jesteś tą osobą, która zawsze ma w rękach coś, do zrobienia zdjęcia? Foldery w twoim komputerze są po brzegi wypełnione zdjęciami zrobionymi nie tylko za pomocą profesjonalnego aparatu, ale również telefonu? W takim razie z pewnością spodobają Ci się nasze pomysły na własne, zimowe sesje zdjęciowe. Tym razem skup się na kadrach, którymi później z przyjemnością się otoczysz. Nie ma lepszych wnętrz od tych, stworzonych przez siebie i dla siebie. Zrób zimowe zdjęcia, wybierz ulubione i zamień je w fotoobrazy w naszym sklepie. Tej zimy z pewnością długo nie zapomnisz.

1. Zimowe krajobrazy w Twoim aparacie

Weź swój aparat lub telefon i wybierz się na zimowy spacer. Jeśli nie masz ochoty iść lub jechać gdzieś daleko, postaw na tereny w Twojej okolicy. Zobaczysz, że miejsca, które znasz jak własną kieszeń, zimą zyskują zupełnie inny wygląd. Śnieżny puch zamienia brązowe, smutne gałęzie drzew w białe, majestatyczne posągi. Nawet miasta stają się piękniejsze, gdy za sprawą mrozu i śniegu, wszystko jest białe. Niestety podczas obecnych zim, mało jest pięknych, mroźnych i białych dni. Gdy taki się zdarzy, nie zastanawiaj się ani chwili i ruszaj na poszukiwania swoich zimowych kadrów. Nie bez znaczenia jest też pora dnia, jaką wybierzesz. Może okazać się, że to samo miejsce wygląda inaczej o poranku, a zachodzące słońce wydobywa z niego jeszcze inne atuty. Niebieskie niebo i kontrastująca z nim biel śniegu, będą pięknie prezentowały się w formie fotoobrazu na szkle. Zawieś fotoobraz na szkle, wykonany specjalnie na Twoje zamówienie, na ścianie swojego domu. Zobaczysz, że szkło sprawi, iż Twoje zdjęcie będzie wyglądało jak te rodem z filmów National Geographic. Błyszcząca tafla szkła podkreśla bowiem nasycenie kolorów i sprawia, że krajobrazy prezentują się na nim jakby były wyświetlane na wysokiej jakości telewizorze.

2. Spacer ze zwierzakiem w obiektywie

Każdy kto ma swojego ukochanego zwierzaka z pewnością potwierdzi, że nie ma chyba nic bardziej uroczego od widoku, gdy bawi się w śniegu. Jego futerko jest nastroszone i pokryte białym puchem. Pewnie Twój telefon skrywa już setki zdjęć Twojego pupila w przeróżnych, codziennych sytuacjach. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby uchwycić go też w śniegowych okolicznościach. Złap za telefon lub aparat i udaj się w ślad za swoim pupilem. Zwierzaki najczęściej są bardzo ruchliwe, dlatego spontaniczne pstrykanie dużej ilości zdjęć wydaje się być w tym przypadku najlepszą taktyką. Trudno jest jednak zrobić dobre zdjęcie w ruchu, dlatego im więcej ich powstanie, tym większa szansa na to, że znajdziesz wśród nich prawdziwą perełkę. Możesz też postawić aparat lub telefon na statywie i wziąć pupila na ręce. W ten sposób uchwycisz Was razem i będziesz mógł/ogła powracać do tego momentu już zawsze. Szkoda aby takie piękne i sentymentalne zdjęcia były ukryte wyłącznie w twoim komputerze czy telefonie. Zacznij się nimi otaczać a ukochane chwile będą poprawiać Ci humor każdego dnia. Jeśli szukasz czegoś klasycznego, co szybko Ci się nie znudzi i pozostanie w trendach pomimo upływu czasu, postaw na fotoobraz na płótnie. Takie fotoobrazy są tworzone na zamówienie i możesz wybrać zdjęcie, jakie tylko chcesz. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, wgrasz swoje zdjęcie do kreatora, zamówisz obraz i gotowe. Twój dom stanie się Twoim miejscem na ziemi dzięki otaczającym Cię chwilom.

3. Rodzinny, zimowy spacer na zdjęciach

Zbierz rodzinę i zorganizujcie wspólny wypad na zimowy spacer. Zabierzcie ze sobą sanki i udajcie się na leśne drogi. Śnieżna zabawa w doborowym towarzystwie gwarantowana. A gdy dookoła dużo śniegu, wypad nie może obyć się bez drużynowej bitwy na śnieżki. To idealna okazja na łapanie rodzinnych kadrów, podczas zimowego szaleństwa, więc koniecznie miej w gotowości telefon lub aparat. Przygotuj się jednak na to, że zdjęcia będą powstawały w nieco utrudnionych warunkach. Śnieżki zawsze mogą przelecieć niebezpiecznie blisko obiektywu i Twojej twarzy, więc przyda Ci się niezły refleks. Pomocny też może się okazać wodoodporny ochraniacz na aparat lub telefon. Zapobiegnie dostaniu się wody jeśli, np. sprzęt przypadkowo wpadnie w zaspę. Kombinuj z perspektywą, kucaj, rozdmuchuj śnieg, chowaj się za ośnieżonymi gałęziami i ciesz się spontanicznością powstających zdjęć. Po powrocie do domu wszystkim przyda się gorąca herbata. Będzie też miłym towarzyszem podczas przeglądania zdjęć z tego fantastycznego, rodzinnego wydarzenia. Na koniec wybierz kilka zdjęć i zamień je w fotoobrazy w ramie. Ramka zamyka kompozycję zdjęcia i pozwala na tworzenie z nich efektownych układów na ścianie. Dlatego nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia ale wybrać kilka najlepszych. Obrazy w ramie ze zdjęć są przez nas drukowane na foto płycie. Jest ona łatwa w utrzymaniu czystości bo gdy zgromadzi się kurz, wystarczy przetrzeć fotoobraz w ramie wilgotną szmatką.

Zima to piękny czas, a mroźne, śnieżne dni warto wykorzystać jako bajkowe tło dla zimowych sesji zdjęciowych. Możesz wykorzystać jeden z naszych pomysłów na zimowe zdjęcia albo otworzyć wyobraźnię i wyruszyć na własne poszukiwania ulubionych, śnieżnych kadrów. Koniecznie zamień później najfajniejsze zdjęcia w fotoobrazy i otocz się białym, zimowym klimatem na dłużej.