Fotoobraz w łazience to bardzo dobry pomysł. Idealny dla tych, którzy potrzebują po prostu "coś zmienić" i dla tych, znudzonych zwykłymi aranżacjami. Nie jest tajemnicą, że obrazy dodają wnętrzom stylu. Wyrażają to kim jesteśmy. To co wyróżnia najciekawsze wnętrza to to, że odzwierciedlają charakter właściciela. Niskim kosztem można sprawić, że łazienka stanie się naszym ulubionym miejscem w całym domu. Fotoobrazy zamienią ją w przestrzeń pełną klasy i stylu. Ale czy łazienkowy klimat ich nie zniszczy?

Może wydawać się, że fotoobraz nie nadaje się do łazienki. Duża wilgotność przecież nie sprzyja obrazom. Na szczęście nie jest to przeszkoda dla fotoobrazów. W Gallarcie pokrywane są specjalną, lakierowaną powłoką, która zabezpiecza je przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo lakierowanie zwiększa ich kontrast, poprawia nasycenie barw i nadaje satynowego wykończenia. Finalny efekt jest taki, że zdjęcie zyskuje wyjątkową formę, która z pewnością zaskoczy koleżanki i rodzinę.

Fotoobraz to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują zmian, a nie mają pieniędzy na wielki remont. Zwłaszcza w łazience, gdzie zazwyczaj wszystko przymocowane jest na stałe, ciężko wprowadzić małe zmiany. Dlatego powieszenie fotoobrazu może dać ten powiew świeżości. Nie zamieni ustawienia mebli ale wprowadzi nowy akcent, który zaspokoi potrzebę czegoś nowego.

W zależności na jaki fotoobraz się zdecydujemy, możemy zaaranżować w łazience inny klimatWystarczy powiesić fotoobraz ze świeczkami i kamieniami do masażu, a Twoja łazienka zamieni się w spa. Jeśli tęsknisz za wakacjami, fotoobraz z wodą i piaskiem sprawi wrażenie, jakby w łazience było okno z widokiem na gorącą Chorwację.

A może jesteś miłośnikiem sztuki? To świetnie się składa, bo footoobraz z ulubionym obrazem, powieszony nad wanną da możliwość wylegiwania się w wannie i wpatrywania w ulubione dzieło nawet godzinami. To jak własna galeria sztuki w łazience. Dlaczego ma nas coś ograniczać? Kto powiedział, że łązienka to złe miejsce dla obrazów? Według nas fotoobraz to idealne rozprawienie się z przekonaniem, że w łazience muszą być tylko płytki. Z pewnością aranżacja łazienki zyska na wyjątkowości, gdy powiesimy na ścianie fotoobrazy z przeróżnymi kształatami. Mogą to być różnorodne wzory albo malowane widoki. Taki finalny akcent może być wisienką na aranżacyjnym torcie naszej łazienki.

Jeżeli lubimy minimalistyczny styl, nasza łazienka to biel i brakuje w niej finalnego akcentu, fotoobraz może być rozwiązaniem. Jest to prosta i elegancka forma, która doda energii wnętrzu. Nie trzeba się obawiać o wzór, ponieważ w Gallarcie każdy fotoobraz wykonywany jest na indywidualne zamówienie. W taki sposób wybierzemy wzór, który idealnie dopasujemy do wnętrza. Jeżeli nie mamy pomysłu na zdjęcie, w Gallarcie można wybrać je spośród milionów stockowych zdjęć Premium Photos bądź zajrzeć do zakładki “inspiracje”.

Zwłaszcza ostatnimi czasy łazienkowe abc stylu bardzo się zmieniło. Nie ma już sztywnych zasad, które wyznaczają co może się tam znaleźć a co nie. Teraz można zrobić wszystko. Czas więc zaszaleć i mieć własny fotoobraz w łazience.

Stwórz z nami swój fotoobraz już teraz!