Wręczanie prezentów to bardzo trudna sztuka. Już niejednej osobie spędzała sen z powiek. Skąd bowiem wiadomo jaki prezent ucieszy obdarowywaną osobę? Jest to niełatwe zadanie zwłaszcza dlatego, że kupując prezent chcemy ucieszyć drugą osobę i sprawić jej przyjemność. Chcemy by poczuła, że pomyśleliśmy o niej i jest dla nas ważna. Większość z nas pewnie zna uczucie, gdy otrzymany prezent wolelibyśmy zwrócić do sklepu. Dlatego nietrafiony prezent to coś czego za wszelką cenę chcemy uniknąć.

Często ciężko nam wpaść na pomysł, ponieważ nie znamy dostatecznie dobrze potrzeb i marzeń osoby, której chcemy kupić prezent. Może ona o nich nie mówi, a może rzadko się z nią widzimy, więc tym bardziej mamy utrudnione zadanie. Właśnie na takie sytuacje mamy dla Was idealne rozwiązanie. Prezentem, którego szukacie jest fotoobraz na płótnie. Nie dość, że jest to bardzo wyjątkowa forma prezentu to jeszcze wysoce spersonalizowana. Raczej nikt nie wręczy drugiego, takiego samego prezentu jak Wasz. Dodatkowo jest to bardzo uniwersalna propozycja. Solidne wykonanie i wyjątkowa trwałość fotoobrazów pozwolą się nimi cieszyć przez lata. W poniższym artykule podpowiemy Wam na jakie okazje taki prezent doskonale się sprawdzi.

Urodziny i imieniny

Fotoobraz to świetny pomysł na prezent urodzinowy i imieninowy zarówno dla siostry, brata, przyjaciół, jak i dla rodziców czy teściów. Fajne w tym prezencie jest to, że nie ma on ograniczeń wiekowych. Wszytko zależy tylko od tego, jakie zdjęcie wybierzemy. Może to być portret solenizanta, albo zdjęcie z dzieciństwa lub młodości. Dobrym pomysłem może być też podarowanie sesji zdjęciowej. Później jedno ze zdjęć na pamiątkę zamieniamy w fotoobraz i gotowy do powieszenia na ścianie, wręczamy solenizantowi. Taki prezent z pewnością długo będzie przypominał miłe chwile i zostanie z obdarowaną osobą na długi czas. Uśmiech i zadowolenie w oczach bliskich oraz niezwykła pamiątka gwarantowane.

Chrzest

W Internecie znajdziemy kilka podpowiedzi co można kupić dzieciątku na pamiątkę jego chrztu. Są to zazwyczaj figurki, łańcuszki czy kolczyki, które nie przydadzą się tak małemu dziecku. Figurka tylko łapie kurz, a zanim dziecko będzie miało przebite uszy, kolczyki mogą się zgubić. Na zabawki również jest za wcześnie, gdyż dziecko jest jeszcze malutkie i nie potrafi bawić się wieloma rzeczami. Wielu rodziców narzeka na to, że nie mają gdzie pomieścić przybywających rzeczy malucha i zapewne mają już to co jest dziecku niezbędne.  Wyjątkową pamiątką dla dziecka, która również ucieszy rodziców będzie fotoobraz ze zdjęciem bobasa. Fotoobraz zatrzyma szybko upływający czas i przez lata będzie przypominał wszystkim chwile, gdy dziecko było malutkie. Aby prezent przypominał o wyjątkowej uroczystości można na fotoobrazie dodać jej datę oraz imiona dziecka.

Ślub

Poza kwiatami i kopertą dla Młodej Pary można do prezentu dodać coś „od siebie”. Zakochani uwielbiają otaczać się zdjęciami, które uwieczniają to jak bardzo się kochają. Z pewnością spośród wszystkich prezentów wyróżni się duży fotoobraz z ich ulubionym zdjęciem. Może w przyszłości ozdobić ściany domu, w którym razem zamieszkają. Taka pamiątka będzie przypominać im o wyjątkowym dniu, a jeśli dodamy do fotoobrazu karteczkę z życzeniami, również o darczyńcach. Pomysł na prezent inny niż wszystkie gotowy. Pozostało znaleźć odpowiednie zdjęcie, złożyć zamówienie w Gallarcie i można iść się bawić.

Rocznica ślubu

Fotoobraz będzie świetnym prezentem nie tylko dla kogoś ale również dla siebie z okazji rocznicy ślubu. 1, 5, 10 rocznica będzie jeszcze wspanialsza jeśli z tej okazji ozdobimy ścianę ulubionymi zdjęciami. To właśnie takie wydarzenia są doskonałym pretekstem aby przejrzeć foldery ze zdjęciami i zrobić sobie pamiątkę z najlepszych chwil. Jeśli przed nami uroczyste świętowanie 30 a może 40 rocznicy, z pewnością na twarzach solenizantów pojawią się ogromne uśmiechy, gdy otrzymają kolarz ze zdjęć w formie fotoobrazu z najlepszymi chwilami z przeszłości. Nie dość, że zdjęcia przywołają miłe wspomnienia to zostaną one z solenizantami na kolejne lata. Ta elegancka forma fotoobrazu to idealny prezent na tak ważną okoliczność.

Dzień Mamy i Taty oraz Babci i Dziadka

Rodzice i dziadkowie są dla nas bardzo ważni. Często w ten dzień szczególnie chcielibyśmy wręczyć im prezent, który będzie przypominał jak bardzo ich kochamy. Chcemy okazać naszą wdzięczność za życie i wychowanie. Fotoobraz z kilkoma ulubionymi zdjęciami rodzinnymi to doskonała pamiątka, która przez lata będzie przypominać bliskim miłe chwile. Wiadomo, że nic nie zastąpi osobistego spotkania, jednak zawsze gdy rodzice czy dziadkowie zatęsknią za nami, będą mogli spojrzeć na fotoobraz i mieć nas w swoich myślach nieco bliżej. Mamy nadzieję, że i Wam ten pomysł da okazję do wręczenia wyjątkowego prezentu, który wywoła uśmiech na twarzach bliskich.

 

Jak widać najważniejszy i zarazem najtrudniejszy we wręczaniu udanego prezentu jest pomysł. Fotoobraz to uniwersalny i zaskakujący prezent, który możemy wykorzystać na różne okazje. Nie wiemy, czy znajdzie się ktoś, kto nie będzie mile zaskoczony takim prezentem. Z fotoobrazem prezentowy efekt „wow” jest gwarantowany.

Zapraszamy do zamówienia własnego foto prezentu w Gallarcie.