Każdy gość, który otrzymał zaproszenie na ślub, z czasem zaczyna zastanawiać się jaki prezent wręczyć Młodej Parze w tym najważniejszym dla nich dniu. Wielu zamiast kwiatów wybiera wino, kupony loterii albo po prostu wręcza kopertę z pieniędzmi. Jednak jeśli jesteśmy bliżej związani z przyszłym Państwem Młodym chcemy wręczyć im coś wyjątkowego, co ich zaskoczy i zostanie z nimi na długie lata. Pojawia się pytanie, co będzie oryginalnym prezentem, który sprawi im radość i nie będzie zwykłym, tak zwanym „zbieraczem kurzu”? W tym artykule, w kilku słowach podpowiemy Ci co będzie wyjątkowym, prezentowym strzałem w dziesiątkę, który zostanie z przyszłym małżeństwem na długie lata, wywołując uśmiechy na ich twarzach.

 

1. Fotoobraz na płótnie ze zdjęciem z okresu narzeczeństwa

Wiadomo, że w małżeństwie, oprócz radości, są kłótnie, dlatego tak ważne jest aby małżonkowie wracali myślami do chwil, gdy na widok ukochanego motylki latały w brzuchu, a wszystkie emocje aż buzowały w ciele. Takim ciągłym przypomnieniem może być fotoobraz na płótnie ze zdjęcia z tamtego czasu. Może para ma jakieś wspólne zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej, a może podzieliła się zdjęciem z momentu zaręczyn? Wykorzystaj to zdjęcie do zamienienia go w fotoobraz na płótnie i sprezentuj je podczas życzeń. Zaskoczenie i uśmiech na twarzy Pary Młodej gwarantowany! Taki prezent przyszli małżonkowie powieszą w swoim domu i dzięki niemu będą pamiętać o tej cudownej chwili przez lata. Dodatkowo w Gallarcie gwarantujemy, że żywe kolory fotoobrazów pozostaną niezmienione nawet do 100 lat. Do produkcji fotoobrazów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości co sprawia, że otrzymujesz profesjonalny i solidny produkt, który idealnie nadaje się na prezent z okazji tak ważnych uroczystości i rocznic.

2. Karta podarunkowa Gallart

Kolejną ciekawą propozycją jest karta podarunkowa Gallart, która umożliwia obdarowywanym samodzielny wybór zdjęć jakie chcą zamienić w fotoobrazy na płótnie. To świetne rozwiązanie gdy nie masz możliwości zdobycia zdjęć Młodej Pary ale chcesz dać im możliwość posiadania własnego fotoobrazu na płótnie z ulubionego zdjęcia. Wystarczy na naszej stronie internetowej wybrać wartość karty podarunkowej i opłacić zamówienie. W wiadomości mailowej otrzymasz kod, który uprawnia do rabatu w wysokości opłaconej wartości karty oraz plik z kartą podarunkową, którą możesz wydrukować. Wystarczy, że wpiszesz na niej dane osób, którym chcesz wręczyć kartę oraz przepiszesz numer kodu rabatowego, a Twój prezent jest gotowy do wręczenia. W ten sposób Para Młoda będzie mogła zamienić w fotoobrazy na płótnie, np. zdjęcia z własnego ślubu. Czy to nie jest najpiękniejsza pamiątka?

3. Fotoobraz z wybranym wzorem

Po ślubie każde młode małżeństwo aranżuje własną przestrzeń, w której rozpocznie nowy etap w swoim życiu. Można więc pomyśleć o tym aby wesprzeć ich w urządzaniu wnętrz. Jeśli dobrze znasz gust przyszłych nowożeńców, możesz wybrać obrazy z bazy zdjęć Premium Photos, które idealnie wpasują się w ich ulubiony styl. Możesz też postawić na uniwersalne motywy, np. wybrać humorystyczne napisy i zamienić je w fotoobrazy na płótnie. W taki sposób Para Młoda otrzyma wysokiej jakości fotoobrazy na płótnie, które staną się wspaniałym elementem niejednej wnętrzarskiej aranżacji.